Schooljaar 2017 / 2018

NL1M

Myriam Van Goolen en Vivi Peeters

Allebei halftijds tot en met de kerstvakantie. Juf Myriam gaat met pensioen en vanaf nieuwjaar neemt juf Vivi voltijds de leiding over de klas. 

myriam.vangoolen@keerbergen.be 

vivi.peeters@keerbergen.be 

NL2L

Liliane Serneels

liliane.serneels@keerbergen.be 

NL3M

Matthias Stienlet

matthias.stienlet@keerbergen.be 

NL4A

Annemie Van der Hoeven

Heidi Geeraerts

annemie.vanderhoeven@keerbergen.be 


NL5J

Julie De Greef

julie.degreef@keerbergen.be 

NL6D

Debora Van Dessel

vestigingsverantwoordelijke Lozenhoek

debora.vandessel@keerbergen.be  

 

   

Lich opv

Denise Meuris

Kath godsd

Ronny De Roye

Isl godsd

Oona Verpoorten

Orth godsd

Judith Hermans

Pego

Kristien Cremie en Daniel Yickik

NC zed

Katrien Lemmens

Zorgcoördinator

Greet Van Rompaey

zorgcoordinator@keerbergen.be

greet.vanrompaey@keerbergen.be 

Zorgleerkracht

 Kris Suykens kris.suykens@keerbergen.be 

ICT-coördinator

Gilbert Vanhove

ict@creawebstek.be 

Administratie

Anke Eskens en Conny Hubert

secretariaat.gbs@keerbergen.be

anke.eskens@keerbergen.be 

conny.hubert@keerbergen.be  

Directeur

Steven Gorteman

directeur.gbs@keerbergen.be

steven.gorteman@keerbergen.be