Schooljaar 2018 / 2019

KL1M

Moniek Torfs (20/24)

Roosje Shaw (4/24)

 moniek.torfs@keerbergen.be 

 roosje.shaw@keerbergen.be 

KL2A

Anne Sweeck (20/24)

Roosje Shaw (4/24)                 

 anne.sweeck@keerbergen.be 

roosje.shaw@keerbergen.be

KL2K

Kathleen Herlitska  (20/24)

Roosje Shaw (4/24)    

kathleen.herlitska@keerbergen.be 

roosje.shaw@keerbergen.be

KL3W 

Wendy Kluppels

 wendy.kluppels@keerbergen.be 

KL3S

Stien Cools

 stien.cools@keerbergen.be 

KL4E

Els De Graaf

 els.degraaf@keerbergen.be 

KL4T

 

Evelyne Trouillez mailadres nog in te vullen

KL5D

Dimi Droogmans

vestigingsverantwoordelijke

 dimi.droogmans@keerbergen.be 

KL6S

Sandra Vangoidsenhoven 

EHBO-verantwoordelijke

 sandra.vangoidsenhoven@keerbergen.be 

Lich opv

Denise Meuris

Kath godsd

Ronny De Roye en Femka De Cock

Isl godsd

Salem Herouale

Orth godsd

Judith Hermans

Pego

Kristien Cremie

NC-zedenleer

Caroline Pincé

Zorgcoördinator

Greet Van Rompaey

zorgcoordinator@keerbergen.be

ICT-coördinator

Gilbert Vanhove

 ict@creawebstek.be 

Administratie

Anke Eskens (zwangerschapsverlof)

Interimarissen : Jolien Van den Broeck en Ingrid Veldeman

 secretariaat.gbs@keerbergen.be

Directeur

Steven Gorteman

 directeur.gbs@keerbergen.be