2019-2020

   
   

Stagecoördinator

Brigitte Geuns Brigitte.geuns@keerbergen.be 
EHBO 

Sandra Vangoidsenhoven

Nadine Geuens

Nicole Vanhoof

Inge Van 't Velt

sandra.vangoidsenhoven@keerbergen.be

Nadine.geuens@keerbergen.be

Nicole.vanhoof@keerbergen.be

Inge.vantvelt@keerbergen.be 

'Coach' Aanvangsbegeleiding

 

Beleidsondersteuning

Moniek Torfs

 

Sandra Vangoidsenhoven

Moniek.torfs@keerbergen.be 

 

Sandra.vangoidsenhoven@keerbergen.be 

Zorgcoördinator

 

Zorgleerkrachten

Greet Van Rompaey (36/36)

Kathleen Herlitska (12/24) en Kris Suykens (4/24)
Barbara Wezenbeek (12/24)

Greet.vanrompaey@keerbergen.be 

Kathleen.herlitska@keerbergen.be

Kris.suykens@keerbergen.be 

Barbara.wezenbeek@keerbergen.be 

ICT-coördinator

 Vincent Oyserman (8/36)

 vincent.oyserman@keerbergen.be 
Vestigingsverantwoordelijke Lozenhoek Inge Van 't Velt inge.vantwelt@keerbergen.be 
Vestigingsverantwoordelijke
Het Hinkelpad
Dimi Droogmans dimi.droogmans@keerbergen.be 
Verkeersverantwoordelijke : opvolging en organisatie van pedagogische activiteiten Jan Lansbergen  jan.lansbergen@keerbergen.be 

Administratie

Anke Eskens (36/36) en Conny Hubert (4/36)

 secretariaat.gbs@keerbergen.be (Anke, Conny, Steven)

 anke.eskens@keerbergen.be 

Conny.hubert@keerbergen.be 

Directeur

Steven Gorteman

 Steven.gorteman@keerbergen.be 
directeur.gbs@keerbergen.be